• ilustrativní obrázek
  • ilustrativní obrázek
  • ilustrativní obrázek

Správa nemovitostí

Zajišťujeme komplexní správu a údržbu nemovitostí naším profesionálním týmem specializovaným na správu, úklid a údržbu nemovitostí. Používáme kvalitní značkové nářadí, materiál a mycí prostředky.

Dlouhodobým partnerům poskytujeme až 30% z domluvené ceny.

Poradenské služby v oblasti technické, organizačně hospodářské povahy u fyzických i právnických osob, služby v oblasti administrativní správy, ekonomické, účetní a finanční povahy.

Zprostředkujeme Vám právní servis u našich renomovaných, zkušených právníků zabývající se vším co se týká obchodního práva.

Poskytujeme ubytovací služby a jsme připraveny dle specifických potřeb a požadavků klienta zajistit také recepční služby.

Pronajímáme konferenční místnosti různých velkostí pro Vaše obchodní jednání či školení. V zastoupení vlastníka poskytujeme služby při jednání s úřady státní správy, u soudních jednání, u likvidace pojistných událostí. Mezi další výčet poskytovaných služeb patří, vypracování znaleckého posudku, jednání s katastrem nemovitostí, finančním úřadem a asistence našeho zaměstnance až do úplného předání nemovitosti a vypořádání kupní ceny.

 
 

Kontaktujte nás

Sídlo společnosti YUMA-CR a.s.

K Šeberovu 508, 149 00  Praha 4
IČ: 62245708, DIČ: CZ62245708

Korespondenční adresa společnosti YUMA-CR a.s.

Nákladní 1060, 415 01  Teplice
tel.: +420 608 967 754, e-mail: info@yuma.cz